Elektryka do okien

Jeszcze kilka lat temu automatyka okienna była stosowana wyłącznie w budynkach użyteczności publicznej czy też w wieżowcach i biurach gdzie niejednokrotnie dostęp do okna był utrudniony lub też praktycznie niemożliwy. Obecnie jednak wraz z rozwojem techniki oraz spadającymi cenami elektryka do okien spotykana jest coraz częściej w domach mieszkalnych. Wszystko za sprawą tego, że zapewnia ona wygodę oraz podnosi poziom bezpieczeństwa.

Elektryka do okien – nie tylko w biurowcach

W ofercie naszego sklepu odnajdą zatem Państwo akcesoria do sterowania elektrycznego przeznaczone dla popularnych modeli okien. Co istotne elektrykę okienną zastosować można zarówno w przypadku okien do których doprowadzone zostało źródło prądu jak i takich gdzie nie ma owej możliwości. W tym drugim przypadku źródłem prądu okazuje się energia słoneczna. Nasz sklep oferuje kompleksowe rozwiązania zarówno pierwszego jak i drugiego typu do modeli okien Fakro czy też Velux.

Automatyka okienna - zadbaj o komfort i bezpieczeństwo

Produkty elektryczne Velux pozwolą Państwu na pełną automatyzację pracy okien tej marki, natomiast akcesoria do automatyki znajdujące się w zakładce sterowanie Fakro pozwolą w prosty sposób kontrolować działanie okien.

© ba ba
facebook